Норвежська компанія інвестує 1,1 млрд євро у будівництво вітрової станції потужністю 742,5 МВт у Запорізькій області 0 139

Угода про будівництво вітропарку Zophia була підписана у Давосі

Норвезька компанія NBT планує побудувати на території Якимівської та Кирилівської об’єднаних територіальних громад Запорізької області вітрову електростанцію потужністю 742,5 МВт.
За інформацією Управління зовнішніх зносин та ЗЕД облдержадміністрації, угода про будівництво вітропарку Zophia (Зофія) була підписана компанією у січні 2019 року в Давосі.

У рамках проекту заплановано встановити 120 вітроенергетичних установок. До будівництва ВЕС мають намір залучити до 500 осіб, а для обслуговування станції — 150-200 осіб.
Найбільшу в Європі берегову вітрову електростанцію «Зофія» планують здати в експлуатацію до 2022 року.

У будівництво ВЕС буде інвестовано 1,1 млрд євро.

«Така значна інвестиція міжнародного інвестора матиме великі переваги для сектору відновлюваної енергетики України, — заявив віце-президент NBT Торстейн Йенссен. – У нас є програма взаємодії з громадами, яка дає можливість місцевим жителям надсилати пропозиції, а ми профінансуємо найбільш проблемні та важливі».

Раныше ми писали про те, що Google інвестує у «зелену» енергетику 2 млрд. доларів. А також про те, що інвестиції у «чисту» енергетику досягли рекордного рівня. 

Источник: ecotown

Previous ArticleNext Article