Нове життя промзон: де з'являться нові офіси, ЖК і сквери. Що передбачено проєктом нового Генплану? 0 8

Проєкт нового Генплану
передбачає забудову промзон

У проекті нового Генплану хочуть підвищити ефективність виробничих територій, зокрема зменшити площі промислових зон шляхом підвищення ефективності використання земельних ділянок і виробничих фондів. На території промзон планують побудувати нове житло, сквери, ділові центри та ін.

Про це розповів глава КО “Київгенплан” Сергій Броневицький. За його словами, більше семи тисяч гектарів промзон не використовується в Києві ефективно.

Промзоны столицы перестроят: список

Зокрема, йдеться про промислову територію на Теличці, де знаходиться 70 непрацюючих промпідприємств. Там хочуть зробити громадський діловий центр.

«В процесі розробки генплану детально проаналізували фактично все. Велика частина взагалі, на жаль, не займається виробництвом промислової продукції, а просто здають їх, як склади в оренду. Багато з цих підприємств не сплачують земельний податок, не створюють робочі місця – це один з факторів. Потрібно більш ефективно їх використовувати”, – зауважив Броневицький.

К хрущевкам могут достроить по 2 этажа — начальник «Киевгенплана»

Зазначається, що промислові території оновлять в основному на Лівому березі міста. Там живе 40% жителів, а працюють з них на лівому березі 18%. Там планують створити нове житло, заклади торгівлі, офісні площі невеликих компаній, нові сквери і пішохідні алеї.

Другим також фактором є те, що три гектари територій Києва накривають санітарно-захисні зони існуючих промислових підприємств. Наразі там живе чверть мільйона населення – а нормами це заборонено.

«Тут два варіанти, або ж відселяти людей – але на це ми не можемо піти, безперечно. Або зменшувати клас шкідливості цих підприємств. Наприклад, на Подолі є підприємство “Фармак”, яке перераховує в бюджет сотні мільйонів, але це підприємство повинно знизити клас шкідливості, щоб знизити свій негативний вплив на оточуючі території” , – розповів Броневицький.

COVID-19: Що можна і що заборонено в будні і на вихідних. Головне про посилення карантину в Україні 

Интересно о строительстве: ранее мы писали о преимуществах работы с сертифицированным производителем ворот, навесов, заборов

 
Источник: bigkyiv

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *