Одеса відмовляється від централізованого горячого водопостачання 0 56


Поставки гарячої води в повному обсязі фактично припинилися ще два роки тому

Виконком Одеської міськради прийняв рішення скасувати централізовану подачу гарячої води в місті.

Причинами такого рішення стали нібито низький попит одеситів на централізоване гаряче водопостачання, подорожчання енергоносіїв і, як наслідок, збитковість цієї послуги для КП «Теплозабезпечення міста Одеси», повідомляє “Голос України“.

Як вказано у рішенні, водопостачання припиняється з ціллю забезпечення необхідного нагляду та ефективної експлуатації системи теплозабезпечення міста Одеси.

Відзначимо, що за даними тепловиків, поставки гарячої води в повному обсязі фактично припинилися ще два роки тому. Нині цією послугою користуються менш як 10% споживачів. До слова, комісія міськради з питань ЖКГ схвалила відключення гарячої води ще навесні. Проте у чиновників «дійшли руки» до прийняття цього рішення тільки тепер.

Керівництво комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси» зверталося у кінці вересня до одеситів щодо погашення боргів за житлово-комунальні послуги.

За оперативними даними, заборгованість КП «ТГО» за використані енергоресурси на 16 вересня 2019 року становить:

природний газ ВАТ «НАК « Нафтогаз України » – 939,7 млн доларів грн; розподіл природного газу АТ «Одесагаз» – 11,4 млн грн; транспортування природного газу АТ «Укртрансгаз» – 18,9 млн грн; покупна теплоенергія від «Одеська ТЕЦ» – 456,2 млн грн; електроенергія – 73,8 млн грн; водоспоживання – 7,5 млн грн.

Заборгованість споживачів усіх категорій перед КП «ТГО» на 16 вересня 2019 року – 434,8 млн грн, зокрема населення – 412,4 млн грн.

Читайте також про те, що «Київводоканал» готується масово відключати воду боржникам. А також про те, що формула розрахунку ціни газу для населення зміниться з нового року. 

Previous ArticleNext Article