Одесситам готовят новые правила оплаты за отопление 0 15


В ближайшее время планируется также рассмотреть вопрос повышения цен на тепло

КП «Теплоснабжение города Одессы» получило добро от депутатов городского совета на формирование двухставочных тарифов.

Такое решение муниципальное собрание приняло на своей сессии – сообщила «Думская».

По словам уже бывшего и.о. директора «Теплоснабжения» Александра Михайлова, перейти на двухставочный тариф рекомендовала компания, которая занималась аудитом предприятия.

Двухставочный тариф подразумевает, что горожане будут платить за тепло круглый год, только в отопительный сезон больше обычного.

Тариф разобьют на две составляющие — постоянную и переменную. Постоянная — то, что придется оплачивать ежемесячно, и зимой, и летом. Эти деньги ТГО пустит на зарплаты своим сотрудникам, ремонт сетей и другого оборудования, закупку электроэнергии и т.д. В отопительный сезон к постоянной будет добавляться переменная составляющая. Тратить ее обещают исключительно на закупку газа и воды.

«Двухставочный тариф даст нам постоянные финансовые поступления, что позволит эффективнее рассчитываться с поставщиками и качественнее готовиться к отопительному сезону», — отметил Александр Михайлов.

Получив разрешение от горсовета, КП «ТГО» обратится в НКРЭКП с просьбой изменить структуру тарифа.

В ближайшее время планируется также рассмотреть вопрос повышения цен на тепло для одесситов.

Отметим, что двухставочный тариф на тепло в Одессе уже действовал в 2009-2014 году.

Читайте также о том, что Правительство установило правила предоставления услуги горячего водоснабжения. А также о том, во сколько в декабре потребителям обойдётся газ.

 

Предыдущая статьяСледующая статья

Штраф за екологічність: німецький уряд виплатить компенсацію за відмову від вугільних ТЕС 0 13

ТЕС на бурому вугіллі

Уряд Німеччини заплатить компенсацію в розмірі близько 40 мільярдів євро регіонам та компаніям в рамках планів припинити використання бурого вугілля в електростанціях до 2038 року.

Про це заявив міністр економіки Петер Альтмаєр.

Плани є частиною заходів, спрямованих на скорочення викидів парникових газів у найбільшій економіці Європи до 2030 року до 55% від рівня 1990 року. Буре вугілля вважається найбільш забруднюючим видом вугілля, частково тому, що його низький вміст тепла означає, що його потрібно спалювати більше.

Уряд погодився виплатити до 2038 року понад 14 млрд євро допомоги федеральним землям Бранденбург, Північний Рейн Вестфалія, Саксонія та Саксонія-Ангальт, яких найбільше торкнеться відмова від вугілля.

Енергетичні компанії, які конкурують на міжнародному рівні, матимуть право на щорічні субсидії з 2023 року для компенсації більших витрат на електроенергію, викликаних відмовою від вугілля. Деталі щодо цих субсидій поки невідомі.

Два урядові джерела повідомили Reuters, що Берлін планує виплатити другій за величиною енергетичній компанії країни RWE близько 2,6 млрд євро компенсації за закриття вугільних станцій.

Гірнича компанія Mibrag, що належить чеській енергетичній групі EPH, швидше за все, отримає 1,75 мільярда євро компенсації.

Втрати енергії, спричинені відмовою від вугілля, повинні бути компенсовані додаванням потужностей із природним газом на існуючих заводах.

Німеччина є найбільшим у світі виробником бурого вугілля, і з нього виробляється близько 19% електроенергії країни.

Читайте також про те, що інвестори альтернативної енергетики в Україні ризикують залишитись без пільг.

 
Джерело: eurointegration

Вище неба: правоохоронці перевірять законність надбудованої церкви на даху багатоповерхівки 0 15


Церква на даху

У столичній мерії зайнялися перевіркою законності споруди церкви на даху висотного будинку на проспекті Героїв Сталінграда, 4. Про це повідомили у Департаменті з питань державного архітектурно-будівельного контролю у Києві.

Там зазначають, що у Департаменті відсутня інформація щодо видачі або реєстрації документів, які дають право на виконання підготовчих або будівельних робіт, а також свідчать про прийняття в експлуатацію завершеного об’єкта будівництва – каплиці на даху будинку за адресою проспект Героїв Сталінграда, 4, в Оболонському районі.

Водночас у мерії наразі не готові відповісти про подальшу долю скандальної будівлі: вона залишиться на даху будинку як пам’ятка Оболоні чи її демонтують?

«Перевірки дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності за вказаною адресою раніше не проводилися (церква почали будувати ще 2010 року). Разом з тим, зараз ми ведемо організаційні роботи для позапланової перевірки за цією адресою. Після її проведення на предмет дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, департаментом буде вжито відповідних заходів реагування», – повідомили у КМДА.

У мерії також зазначають, що за даними електронної бази документообігу зазначеного департаменту і за даними прив’язки об’єктів будівництва в електронній базі GIS, містобудівні умови і обмеження для проектування об’єкта будівництва на проспекті Героїв Сталінграда, 4, не видавалися.

Читайте також про те, що днями в Києві виявили ще одну незаконну надбудову.

 
Джерело: segodnya