Офісів не буде, їх замінить доповнена реальність — Цукерберг 0 34


VR та AR-технології
замість офісів

Американський підприємець Марк Цукерберг вважає, що у майбутньому люди працюватимуть за допомогою VR та AR-технологій. Тож їм просто не доведеться ходити в офіси.

У цьому засновник соцмережі Facebook бачить низку переваг. Свої думки щодо доповненої та віртуальної реальностей у майбутньому програміст озвучив, спілкуючись з користувачами в Clubhouse.

Ринок оренди офісів: як змінились орендні ставки і якою була ціна на кінець року

Зауважимо, що Clubhouse – це голосова соцмережа, користувачі якої спілкуються у віртуальних «кімнатах». Зареєструватися можна лише за умови, що ти отримав відповідне запрошення.

Засновник Facebook про роботу у майбутньому

Цукерберг, зокрема, прокоментував виклики, які з’явилися через COVID-19. Пандемія, за його словами, показала – немає жодної причинити «прив’язувати» найманих працівників до офісу.

Він пояснив, що команда Facebook Reality Labs спрямовує свої зусилля, аби користувачі могли перебувати в офісі чи будь-якому іншому місці без фізичної присутності там.

«Ми повинні телепортуватися, а не перевозити себе», – наголосив Цукерберг.

За його словами, віддалена робота за допомогою VR не лише економить час на добирання. Зростає і продуктивність працівників, є позитивний вплив на екологію – скорочення викидів вуглекислого газу.

Довідка. Цукерберг впевнений, що близько 50% співробітників Facebook, скоріш за все, перейдуть на дистанційну роботу ще до 2030 року.

В майбутньому людина претендуватиме на значно меншу житлову площу, ніж зараз, — німецька дослідниця

Концепт «розумного офісу»

У 2020 році Facebook демонструвала рішучі кроки щодо віддаленої роботи у віртуальній реальності. Ендрю Босворт, який відповідає за цей напрямок, показав у твіттері концепт «розумного офісу».

Відео, яке він раніше опублікував, показує, як за допомогою шолому VR та звичайної клавіатури можна користуватись одразу 3 моніторами. Користувач сам обирає розмір екранів, їхнє розташування та інше.


Прийнято закон про дистанційну роботу. Що відомо?

Цікаво про будівництво: що таке «друге світло» і як можна використати дахові вікна

 
Источник: innovation

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *