Оновлено перелік суб’єктів нормування у будівництві 0 25


Затверджено новий перелік
суб’єктів нормування у будівництві

Уряд оновив перелік центральних органів виконавчої влади, що здійснюють нормування у будівництві щодо окремих типів об’єктів будівництва, що мають галузеву специфіку. Проєкт постанови «Про затвердження переліку суб’єктів нормування у будівництві», розроблений Мінрегіоном, було прийнято на засіданні Уряду.

Упрощено подключение к электросетям для бизнеса

Згідно з оновленим переліком Мінрегіон здійснює нормування за всіма об’єктами нормування. Інші ЦОВВ, у разі відсутності державних будівельних норм або необхідності конкретизації їхніх вимог, здійснюватимуть нормування у будівництві щодо окремих типів об’єктів будівництва, що мають галузеву специфіку, зокрема це стосується об’єктів енергетики, сільського господарства, інженерно-транспортної інфраструктури тощо.

«Прийняття цієї постанови дозволить забезпечити ефективну роботу центральних органів виконавчої влади щодо оновлення державних та галузевих будівельних норм», – зазначив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Нагадаємо, що Мінрегіоном сформовано план робіт із нормування на 2021 рік, яким передбачено актуалізацію понад 30 державних будівельних норм. Це – майже третина чинних на сьогодні державних будівельних норм.

Змінено Порядок проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва — Чернишов

Зокрема, в цьому році Мінрегіоном буде розроблено 4-и нових ДБН (на заміну СНиП, які було прийнято ще 80-тих роках минулого сторіччя), в тому числі щодо проєктування та будівництва аеродромів, промислових будівель та споруд.

Загалом до 2025 року за умови наявності відповідного щорічного фінансування Міністерство планує повністю оновити державні будівельні норми.

305 регламент: розпочато практичну імплементацію європейських умов розміщення на ринку будівельної продукції 

Цікаво про будівництво: в Україні з’явилась водостічна система Q STALYO PRO — нова форма, нові технічні рішення  
Источник: minregion

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *