Опубліковано перелік київських недобудов – всього їх 66 0 63


В 60% випадків будівництво зупиняється з юридичних причин

У столиці сформувався велика кількість об’єктів, які мають ознаки довгобуду або недобудови. У Києві таких об’єктів 66. При аналізі інформації компанія використовувала дані відкритих джерел і інформацію Асоціації допомоги постраждалим інвесторам. Про це НВ Бізнес повідомив head of data Science компанії DC Evolution Олександра Глуздовська.

«Не дивлячись на те, що з кожним роком сповільнюється динаміка появи нових недобудов і, здавалося б, в мережі вже чимало інформації по цій темі, в 30% таких об’єктів до цих пір ведуться продажі квартир», — розповідає Олександра Глуздовська.

Аналіз ринку, дозволяє виділили ряд ознак, які часто зустрічаються серед недобудов:

в 60% випадків будівництво зупиняється з юридичних причин, продаж нерухомості за ціною значно нижче ринкової дуже часто свідчить про ймовірність афери, якщо об’єкт міняв назву протягом життєвого циклу один або більше разів, це одна з причин для застереження — такий об’єкт потенційно може виявитися недобудовою.

Графіка DC Evolution

Читайте также  про 7 ошибок при покупке квартиры в новостройке и том, как их избежать. А также о том, почему в городах появляются незаконные многоэтажки.

Источник: biz

Previous ArticleNext Article