Опубліковано постанови про затвердження переліку категорій будівельної продукції та про відкритий доступ до інформації паспорту об’єкта будівництва 0 27

Імплементація положень
305 регламенту в Україні

На сайті Кабінету Міністрів України опубліковано постанову від 28 квітня 2021 р. № 426 «Про затвердження переліку категорій будівельної продукції». Перелік встановлює категорій будівельної продукції, щодо якої можуть розробляться національні документи з визначення прийнятності (в разі відсутності відповідних європейських документів щодо зазначеної категорії продукції) та надаються висновки про технічну прийнятність.

305 регламент: розпочато практичну імплементацію європейських умов розміщення на ринку будівельної продукції

Це перший акт Уряду, направлений на практичну реалізацію положень Закону України «Про надання будівельної продукції на ринку», який імплементує в Україні положення Регламенту (ЄС) № 305/2011 Європейського Парламенту і Ради та встановлює гармонізовані з європейськими умови розміщення будівельної продукції на національному ринку.

Також опубліковано постанову від 28 квітня 2021 р. № 427 «Про внесення змін до Порядку проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва». Постанова забезпечує відкритий доступ до інформації, що міститься у паспорті об’єкта будівництва для всіх заінтересованих сторін, зокрема органів державної влади (що здійснюють функції контролю та нагляду в визначеній сфері), органів місцевого самоврядування та громадянам.

Реформа містобудування: представлено концепцію будівельної реформи (ІНФОГРАФІКА)

Також передбачає, що виконання робіт з обстеження та паспортизації здійснюватимуть виконавці, що мають відповідну кваліфікацію (відповідальними виконавцями робіт за відповідним напрямом – персональна відповідальність), які можуть здійснювати свою діяльність самостійно або як працівники відповідних підприємств та установ.

Змінено Порядок проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва — Чернишов 

Цікаво про будівництво: в Україні з’явилась водостічна система Q STALYO PRO — нова форма, нові технічні рішення  
Источник: minregion

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *