Отримувачам субсидій змінили процедуру переходу до нового постачальника газу 0 34


Спрощено процедуру
зміни постачальника газу

Міністерство соціальної політики України спростило процедуру інформування про зміну постачальника газу для вразливих категорій населення – побутових клієнтів, які отримують субсидії чи пільги. Про це ввечері у п’ятницю, 5 лютого, повідомила прес-служба НАК «Нафтогаз України».

Тарифы на коммуналку значительно вырастут: свет на 40%, отопление на 18%, а газ на 20% — прогноз Кабмина

Зазначається, що тепер клієнтам не потрібно особисто відвідувати чи повідомляти Управління соціального захисту населення (УСЗН) про зміну постачальника та щомісячну ціну газу. Це стало можливим після того, як між постачальниками та органами соцзахисту був налагоджений обмін даними в електронному форматі.

«Міністерство довело до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення обласних та Київської міської державних адміністрацій спрощену процедуру інформування про зміну постачальника для пільгових категорій населення та отримувачів субсидії, а також зауважило, що в умовах протиепідемічних заходів та з метою запобігання поширенню Covid-19 місцеві управління соціального захисту населення не повинні вимагати від отримувачів пільг та субсидій додаткового підтвердження чи довідок щодо зміни постачальника», – йдеться у повідомленні.

У «Нафтогазі» зазначили, що вибір вигіднішого постачальника газу не впливає на пільги та субсидії, які нараховувалися клієнту до цього. Водночас під час подачі заявки для зміни постачальника людині потрібно зазначити, чи має вона пільги чи субсидії.

Ціни на газ знижено заднім числом. Хто переписав цінних за січень і як змінилась ціна

У держкомпанії додають, що ринкова ціна на газ для субсидіантів та пільговиків – це економія для державного бюджету України. У результаті переходу клієнти можуть отримати вигідніші ціни, а держава платитиме меншу ціну за газ компаніям, які надають комунальні послуги пільговим категоріям населення.

Нагадаємо, у червні 2020 року Національна комісія держрегулювання енергетики та комунальних послуг спростила процедуру переходу до іншого постачальника газу для населення. Це дало можливість абонентам вільно вибирати постачальника газу.

Проїзд у приміських маршрутках подорожчав. На скільки підняли ціни (ІНФОГРАФІКА)

Цікаво про будівництво: що таке «друге світло» і як можна використати дахові вікна  
Источник: zaxid

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *