Парк підводних скульптур довжиною 11 кілометрів захистить узбережжя від наслідків зміни клімату (ФОТО) 0 24

Парк підводних скульптур
біля узбережжя Флориди

Архітектурна фірма OMA будує парк підводних скульптур довжиною 11 кілометрів, який захистить узбережжя Флориди від наслідків зміни клімату і включає в себе інсталяції, які можна побачити тільки під час підводного плавання.

«Ліфт ста драконів»: як виглядає найвищий і найшвидший ліфт у світі, який вбудували в скелю. Спойлер: дух захоплює

Культурний, екологічний та туристичний проєкт Reefline був задуманий кураторкою і підприємницею Хіменою Камінос. Він стане основою для відновлення морської екосистеми берегової лінії Майамі-Біч, покаже твори паблік-арт і привабить туристів, яким пропонується оглядати парк з аквалангом або просто з маскою.

Архітектори OMA на чолі з керівником нью-йоркського офісу Сьохеєм Сігемацу розробили мастерплан проєкту, що включає також і маршрут для катерів з пристанями. Звідти бажаючі можуть зануритися під воду.

Генеральний план ReefLine буде складатися з геометричних бетонних модулів, покладених один на одного приблизно на шість метрів під водою і 247 метрів від берега. Вони будуть розміщені на території довжиною 11 кілометрів від Саут-Біч в південній частині міста до самої півночі.

Найголовніше у проєкті – штучний риф і хвилерізи. Дослідники з університету Майамі вважають, що штучні рифи цілком можуть стати каталізатором для розвитку морської флори і фауни.

Найглибший у світі басейн відкрили у Польщі. У ньому є навіть підводні готельні номери (ФОТО, ВІДЕО)

Крім цього, риф міститиме серію арт-об’єктів. Твори мистецтва, встановлені між бетонним каркасом, також будуть виготовлені з аналогічних матеріалів і задумані як продовження рифу. Перша черга включає дві скульптури: «транспортний затор» аргентинського художника Леандро Ерліха, «павільйон-примху» авторства Сігемацу, яка обіграє тему підводної «невагомості».

Відкриття першої черги Reefline заплановано вже на грудень 2021 року.

Скільки заплатимо за газ в грудні: постачальники опублікували ціни

Читайте также: ранее мы писали помогают ли увлажнители воздуха бороться с вирусами

 
Источник: hmarochos

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *