Пересядемо на комунальні електрокари: Мінінфраструктури обіцяє за 10 років повністю оновити громадський транспорт 0 38

За 10 років планують
повністю оновити міський
громадський транспорт

У рамках Національної транспортної стратегії до 2030 року в Україні планують повністю замінити весь міський громадський транспорт на електричний і створити відповідну інфраструктуру для цього, повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури.

Відкликайте кіношників: Укравтодор забетонував дорогу, яка була вкрита «місячними кратерами» (ВІДЕО, ФОТО)

Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що спільно з бізнесом і громадськістю міністерство розробило проєкт стратегії розвитку автомобільної промисловості в Україні. Стратегія передбачає стимули для вітчизняного виробництва електрокарів.

До того ж, міністерство працює над внесенням нових змін у ДБН щодо планування і забудови територій, які б дозволили розміщення електрозарядних станцій на всіх дорогах загального користування, у тому числі, і місцевих.

Наразі в Україні близько 25 тисяч електрокарів, 25 тисяч гібридів і майже 9 тисяч пунктів електрозарядних станцій, які розміщені здебільшого у містах.

В Киеве хотят открыть тоннель под Днепром, также в планах — четвертая ветка метро: сроки строительства и схемы (КАРТА)

Міністерство інфраструктури та Європейський інвестиційний банк продовжують підготовку другої фази проєкту з оновлення громадського транспорту в Україні. Вже визначено 18 міст-учасників. Цього разу проєкт «Міський громадський транспорт ІІ» включатиме лише підпроєкти з розвитку екологічного громадського транспорту: закупівлі трамваїв, тролейбусів, рухомого складу метрополітену та електробусів.

Станом на січень 2020 року ЄІБ погоджено виділення 176,2 мільйонів євро на реалізацію 13 підпроектів у Харкові, Львові, Чернігові, Сумах, Києві, Луцьку, Одесі, Тернополі та Запоріжжі.

Чи дійсно Подільський міст «вийде на Русанівські сади» і що передбачає проєкт 2016 року? Коментар КМДА 

Цікаво про ремонти: раніше ми писали на що слід звернути увагу при ґрунтуванні стін

 
Источник: hmarochos

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *