Перевірки бізнесу, списання боргів без рішення суду та інші податкові нововведення від Гетманцева 0 22

Податкові нововведення

Податкова служба може отримати право списувати борги з рахунків підприємців без рішення суду. Ініціатором таких правок став голова комітету Данило Гетманцев, йдеться на сторінці законопроєкту на сайті Верховної Ради.

Скасування мораторію на перевірки бізнесу

Найбільше на бізнес вплине скасування мораторію на перевірки бізнесу. Винятком стануть інспекції, які повинні початися з 18 березня, — їх не включатимуть у план.

Однак відновлення перевірок призведе до ускладнення роботи бізнесу. Ба більше, поки що невідомо скільки знадобиться часу підприємцям, щоб повернутися до попереднього рівня.

Ініціатива Гетьманцева: що парламентарі готують будівельному ринку

Відкриття банківської таємниці

Також комітет хоче дати податковій право отримувати інформацію про банківські рахунки не тільки бізнесу, а й фізичних осіб. Податкова зможе отримувати дані про стан рахунків боржників, а саме залишок грошей на рахунку, наявність банківського сейфу та інші операції з рахунком.

Крім того, податкова зможе отримувати дані за будь-який період часу та незалежно від суми заборгованості.

Зміни у розрахунку податку на прибуток

Також податковий комітет запропонував обмежити врахування податкових збитків у розрахунку податку на прибуток. Не можна буде використовувати дані, яким більше семи років.

Планується застосувати це нововведення з наступного року, що не дозволить підприємцям врахувати збитки, які вони отримали до 2014 року.

Введем полный локдаун на 3 недели, если не остановим рост эпидемии — Шмыгаль о карантине 

Интересно о ремонте: ранее мы писали о том, как выгодно использовать пространство после остекления балкона пластиковыми окнами

 
Источник: thepage

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *