Перша редакція настанови щодо забезпечення збалансованого використання природних ресурсів при проектуванні споруд 0 21

Опубліковано першу редакцію настанови
щодо забезпечення збалансованого використання
природних ресурсів

Необхідність розроблення заходів із раціонального використання природних ресурсів, як правило, передбачаються замовником у технічному завданні на проектування, розроблені заходи знаходять своє відображення у документації на стадії «Проект» та підлягають обов’язковій окремій оцінці при проведенні експертизи.

Цей стандарт застосовують при проектуванні, будівництві, експлуатації та ліквідації будівель і споруд та при поводженні з будівельними відходами, що утворюються при виробництві, складуванні, зберіганні, транспортуванні будівельних матеріалів і виробів, виконанні будівельно-монтажних робіт, а також при демонтажі та знесенні будівель і споруд.

Опублікована перша редакція постанови з оцінювання якості конструктивних рішень проектів сталевих конструкцій

Настанова спрямована на досягнення більш збалансованого використання природних ресурсів при новому будівництві, капітальному ремонті, реконструкції, а також проектах (обґрунтуваннях) ліквідації споруд. В проектах може використовуватися при розробленні розділів «Опір і стійкість», «Охорона довкілля», «Довговічність і ремонтопридатність» або окремого розділу зі збалансованого використання природних ресурсів.

Реалізація положень цього стандарту сприятиме економії природних ресурсів в галузі будівництва та збереженню навколишнього середовища. Також, ДСТУ сприятиме подовженню життєвого циклу будівель та споруд.

ДСТУ «Настанова щодо забезпечення збалансованого використання природних ресурсів при проектуванні споруд»

 
Цікаво про будівництво: раніше ми писали яка сучасна покрівля має максимальну екооцінку

 
Источник: uscc

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *