Першим доручення керівника ДАБІ є недопущення випадків надання відмов у видачі дозволу з причин, раніше не зазначених у попередніх відмовах 0 5


Окреме Доручення
нового керівника ДАБІ

Визначений Урядом керівник ДАБІ Сергій ГАЛІЦИН приступив до тимчасового виконання обов’язків і відразу надав Окреме Доручення Департаменту Дозвільних процедур, щодо недопущення випадків надання відмов у видачі дозволу з причин, раніше не зазначених у попередніх відмовах. Відтепер кожен виявлений факт відмови без надання фахової консультативної допомоги буде розглядатися у контексті неналежного виконання службових обов’язків.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності  є перелік підстав  для відмови у видачі документа дозвільного характеру, а при повторному розгляді документів не допускається відмова у видачі документа дозвільного характеру з причин, раніше не зазначених у письмовому повідомленні заявнику (за винятком неусунення чи усунення не в повному обсязі заявником причин, що стали підставою для попередньої відмови).

Відповідне доручення запобігатиме зловживанню чи перевищенню службових повноважень посадовців та зніме напругу у дозвільній системі.

ГБР провели обыски в кабинетах Госархстройинспекции

Узнайте больше об обновлении ГАСИ, читайте спецтему Build Portal «Перезагрузка ГАСИ».  

Интересно о ремонтах: ранее мы писали о новой износостойкой краске для стен и потолка 

 
Источник: dabi

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *