Піприємству "Арселор Міттал Кривий Ріг" пред'явлено претензії на 9 млрд гривень 0 41


Претензії висуваються за декількома пунктами

Офіс великих платників податків пред’явив «Арселор Міттал Кривий Ріг», в офіс якого напередодні СБУ прийшла з перевіркою, претензії на 9 млрд гривень в результаті перевірки підприємства. Про це повідомив глава офісу Євген Бамбізов.

Претензії офісу до підприємства стосуються рентної плати (на 3 млрд гривень), плати за землю, роботи з підприємствами з ознаками фіктивності, податку на прибуток.

Бамбізов уточнив, що матеріали перевірки готові передати в правоохоронні органи.

«Ми готові до можливих розглядів в суді і думаю, що успішно пройдемо всі інстанції», — сказав він.

СБУ приходила з перевіркою 3 вересня. На підприємство було допущено 11 представників СБУ у супроводі фахівців головного управління екологічної інспекції та Держпродспоживслужби у Дніпропетровської області та Дніпропетровського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України. При цьому співробітники СБУ відмовилися допускати до участі в огляді фахівців підприємства, тим самим позбавив їх можливості належним чином оцінити вимірювання, що проводяться, та дії – заявили у прес-службі підприємства.

Огляд проводився на підставі ухвали Бабушкинського районного суду м. Дніпра від 13.08.2019 р. у рамках розслідування кримінальної справи за статтею 441 КК України («Екоцид»).


Читайте також:

Кабінет міністрів одностайно проголосував за подання президенту щодо звільнення Віталія Кличка До Ради внесено законопроект про створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва У Кабміні створили інструмент, який має протидіяти рейдерству

Previous ArticleNext Article