План дій «Зелене місто»: столиця потрапила у перелік 40 міст світу, які отримають підтримку від ЄБРР 0 32

План дій  «Зелене місто»

Київ потрапив у перелік 40 міст світу, які у рамках Програми Європейського банку реконструкції та розвитку (за підтримки SIDA) розроблять план дій «Зелене місто».

«Міста є джерелом значного впливу на довкілля у формі забруднення та активного природокористування, вони часто бувають вразливими до зміни клімату та стихійного лиха. Ці екологічні проблеми є особливо актуальними для Києва, а закономірності урбанізації та розвитку, що тут сформувались, лише додають їм гостроти», — пояснюють у Департаменті економіки та інвестицій КМДА необхідність розробки такого документу.

Киев выделит более 8 миллиардов на строительство и ремонты в 2021 году — КГГА

У рамках Програми «Зелені Міста», яка допомагає впроваджувати екологічні технології, окрім фінансових ресурсів, ЄБРР надає містам-партнерам підтримку у розробці та реалізації плану дій. А також — допомогу у визначенні інвестиційних програм та отриманні донорської допомоги.

Плану дій «зелене місто» пропонує міській владі столиці нагоду узгодити свої довгострокові цілі у сфері розвитку з амбітною програмою «зеленого зростання».

Це опитування допоможе врахувати погляди зацікавлених сторін та визначити комплекс пріоритетних екологічних проблем, які місто розв’язуватиме шляхом послідовної реалізації свого плану.

Срочно пересмотреть цены на электроэнергию для населения и ограничить ПСО — заявление представителя ЕС

Цікаво про ремонти: раніше ми писали про виробництво української фасадної сітки 

 
Источник: propertytimes

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *