По сусідству тиграми, ведмедями та левами: в центрі дикої природи Данії відкрили унікальні кабінки 0 33

Ніч поряд з левами
та ведмедями

У реабілітаційному центрі дикої природи в Данії встановили неймовірні каюти, де гості зможуть зупинитися на відпочинок. Стильні дерев’яні хатинки розташовані на території, де проживають рідкісні види тварин, серед яких тигри, ведмеді та леви.

Парк із дикими тваринами розташований у місті Ебельтофт, це приблизно за 240 кілометрів від Копенгагена. Парк відновлює низку зникаючих видів, перш ніж повернути їх у природне середовище.

10 000 квадратних метрів занедбаного простору колишнього газового заводу перетворять на «офіси серед парку» (ФОТО)

Неймовірні будівлі є виробництвом естонської компанії Iglucraft, відомої своїми кабінами на замовлення, які вирізняються характерною формою та традиційним оформленням облицювання з дранки.

Каюти прикрашені великим панорамним вікном, яке виходить на парк, звідки гості могли б спостерігати за навколишніми тваринами.

Основна ідея полягала в тому, щоб звести безпечні будівлі з місцями для панорамного огляду, не втрачаючи характерних особливостей продуктів компанії.

На памятнике архитектуры викторианской эпохи появилось уникальное граффити. Авторство приписывают Бэнкси

До групи кают доступний настил, який з’єднується з іншими стежками в парку. Налаштування майданчика також вимагало від Iglucraft встановлення вхідних дверей, спрямованих назад, замість їх стандартного положення вздовж переднього фасаду.

Обговорення проєкту розпочалося наприкінці 2019 року, виробництво стартувало у лютому 2020 року. Доставка кают була запланована на березень – саме тоді, коли в Європі закрили всі кордони. Через обмеження поїздок замовнику та фірмі-виробнику довелося координувались на відстані.

Попри всі перешкоди, оновлений парк із хатинами для туристів стане чудовим місцем єднання людини з природою.

Футуристичний кампус Hyperloop: святилище науки і архітектурне диво у штаті Невада (ФОТО)

Цікаво про будівництво: раніше ми писали навіщо і як утеплювати стрічковий фундамент

Фото: Dwell  
Источник: house

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *