По Україні буде профінансовано реконструкцію та ремонт майже 260 об’єктів культури 0 43

Об’єднані територіальні громади отримали субвенції на майже 210 млн. грн. на реконструкцію та ремонт культурних закладів

Об’єднані територіальні громади України отримали субвенції на майже 210 мільйонів гривень на реконструкцію та ремонт майже 260 об’єктів культури.

Переважна більшість із них – це сільські, селищні, районні будинки культури, центри культури та дозвілля, будинки дитячої творчості, де будуть проведені як точкові ремонти, реконструкції із застосуванням енергозберігаючих технологій, так і капітальні ремонти приміщень.

Вкрай важливо відновлювати такі культурні осередки невеликих населених пунктів, які є, фактично, єдиним місцем, де збираються усі жителі.

Усього у державному бюджеті на цей рік передбачено 2,1 мільярди гривень субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад, яка розподілена на фінансування понад 2700 проектів у різних областях України в поточному році.

До того ж, затверджено фінансування майже 40 об’єктів у сфері культури на суму близько 290 мільйонів гривень в рамках фінансування з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), головним розпорядником коштів якого є Мінрегіон. Це будівництво, реконструкція і капремонт театрів, музеїв, бібліотек, будинків і центрів культури та дозвілля у різних областях України.

Источник: minregion

Previous ArticleNext Article