Почала працювати перша в Україні лабораторія з робототехніки для майбутніх будівельників (ФОТО) 0 31


Лабораторія з робототехніки
для майбутніх будівельників

У Рівненській області почала працювати перша в Україні лабораторія з робототехніки для майбутніх будівельників.

Про це передає пресслужба облдержадміністрації.

«Сьогодні на базі Здолбунівського ВПУ залізничного транспорту, де навчається майже 500 студентів, відкрили лабораторію робототехніки та мехатроніки. Це єдина подібна лабораторія в Україні. Тепер студенти здобуватимуть будівельні професії за допомогою сучасних інформаційних технологій. Це вже 22-й навчально-практичний центр в області. Ще три – планують відкрити на початку наступного року. За кількістю таких закладів Рівненщина в лідерах серед регіонів України», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за кошти обласного бюджету в лабораторію закупили мультимедійну панель, 3D принтери, лазерні верстати, окуляри віртуальної реальності, паяльну станцію, роботизовані конструктори.

Новітнє устаткування дасть можливість майбутнім фахівцям робітничих професій побачити власноруч створені проєкти, приміщення та їх оздоблення, віртуально відвідати найрізноманітніші майданчики.

Build Portal занял первое место в ТОП-10 самых популярных сайтов Украины по недвижимости. Смотреть рейтинг

На створення лабораторії робототехніки та мехатроніки було виділено понад 2 млн грн з обласного бюджету, а також кошти навчального центру.

Навчально-практичні центри (НПЦ) – це осередки з новим обладнанням та технікою, які створюються у закладах професійно-технічної освіти. Там для учнів та студентів проводять практичні заняття, а для дорослих підвищують кваліфікацію чи перенавчаються.

Створення НПЦ розпочалось в Україні у 2016 році. За цей період було відкрито 145 центрів.

5 трендов развития рынка недвижимости: прогноз на 2021 год

Торік було створено 45 НПЦ за шести групами професій.

На освіту та науку у 2021 році передбачено майже 140 млрд грн. Із зазначеної суми загальнодержавні видатки (субвенції) становлять 103,7 млрд грн, що на 20,1 млрд грн більше, ніж торік.

На створення навчально-практичних центрів професійної освіти у наступному році передбачено 0,15 млрд грн (у 2020 році – 0,1 млрд грн).

Коммунальщики смогут вламываться в квартиры украинцев и насильно отрезать от сети

Цікаво про ремонти: раніше ми писали як підготувати вітальню до новорічно-різдвяних свят  
Источник: ukrinform

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *