Початок «промислового безвізу»: Україна домовилась з ЄС щодо постачання деяких видів продукції 0 24

«Промисловий безвіз» з ЄС

Україна домовилася з ЄС щодо підписання Угоди АССА (так званого «промислового безвізу») по деяких видах продукції з доданою вартістю. Про це заявила віцепрем’єр-міністр – міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанишина.

«Ми домовилися про підписання Угоди АССА, так званого промислового безвізу, за деякими видами продукції з доданою вартістю – це низьковольтне устаткування, електромагнітне обладнання, машини і механізми », – сказала вона.

В Україні почали діяти норми щодо використання ВІМ-технології в будівництві

Як пояснила віцепрем’єр, це означає, що вироблена в Україні продукція, яка буде підпадати під ці категорії, отримавши сертифікат українського органу ринкового нагляду, буде мати безперешкодний доступ на ринок ЄС.

Стефанишина додала, що під час обговорення з представниками бізнесу майбутнього поновлення Угоди про асоціацію з ЄС «фактично 75% всіх проблемних питань становили подвійна сертифікація, високий рівень конкуренції в ЄС та неможливість потрапити на ринки».

В українських містах виник будівельний колапс, роботу ДАБІ буде відновлено — Чернишов

Интересно о ремонтах: ранее мы писали о преимуществах керамической плитки, в качестве отделочного материала для ванных комнат

 
Источник: mind

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *