Покарання за незаконне виселення з житла планують суттєво посилити. Що відомо про закон №4333 0 27

Посилено покарання за
незаконне виселення з житла 

Верховна Рада ухвалила у першому читанні закон №4333, який посилює покарання за незаконне виселення з житла. Документ підтримали 330 народних депутатів.

Згідно з законом:

Незаконне виселення з житла передбачає штраф від 10 тисяч до 15 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170 тисяч – 255 тисяч гривень) чи позбавлення волі від трьох до шести років. Незаконне виселення за попередньою змовою групою осіб або його зробила службова особа чи із застосуванням насильства/з погрозою його застосування – штраф від 15 тисяч до 25 тисяч таких мінімумів чи в’язниця на строк від п’яти до восьми років.

Ипотека под 7% годовых: ключевые условия, требования к зарплатам заемщиков и размер платежа

Зараз підозрюваним у незаконному виселенні загрожує штраф до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або до 5 років в’язниці.

Раніше у Верховній Раді було зареєстровано законопроект, який забороняє купувати (продавати), а також орендувати (здавати в оренду) житло без посередництва ріелторів. Також депутати пропонували обкладати здачу в оренду житла податком у 5% замість нинішніх 20%. А для нотаріусів та ріелторів підвищити штрафи.

В Києві цього тижня відключатимуть світло (АДРЕСИ) 

Цікаво про будівництво: що таке «друге світло» і як можна використати дахові вікна  
Источник: ua

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *