Понад 4 000 містобудів для фізичних та юридичних осіб вже доступні онлайн 0 33

МУО видані з 2011 вже
доступні онлайн

Київ зробив важливий крок до відритих даних – відтепер усі містобудівні умови та обмеження, видані з 2011 року, доступні онлайн! Загалом в електронному вигляді вже понад понад 4 000 містобудів для фізичних та юридичних осіб.

Вони розміщені на модернізованому сайті містобудівного кадастру, їх легко знайти і вони не мають жодних обмежень для перегляду.

Чому це важливо для нашого міста?

Бо вперше ми досягаємо такого рівня відкритості, коли будь-яка людина може ознайомитись з документом, який фактично є дорожньою картою майбутнього будівництва. Адже містобуди, не бувши дозвільним документом та виходячи з містобудівної документації, створюють контури майбутнього будівництва та вказують «червоні лінії», за які проєктанту і забудовнику не можна переходити.

Що варто знати про містобудівні умови і обмеження: роз’яснення КМДА

Таким чином, вони дають важливу основу для порівняння тих вимог, які ставить місто до забудовника, і тих результатів, які він досягає в реальності. І якщо вимоги та результати не збігаються, то причина тут, звичайно, не у містобудівних умовах та обмеженнях, а у непрофесійності чи недобросовісності архітектора та у небажанні контролюючих органів забезпечити дотримання містобудівного законодавства на усіх стадіях реалізації проєкт будівництва.

Що робити в разі незаконної відмови видати містобудівні умови та обмеження? (ПОРАДИ ЮРИСТІВ)

Оприлюднення містобудів 2011-2020 років – це лише початок. В планах – оцифрування МУО, виданих з 2009 року, та архітектурно-планувальних завдань (АПЗ), виданих за більш ранній період.

Крім того, обговорюється питання оцифровки проєктних документів, які видавались ще з 2002 року. Рух до відкритих даних та до прозорості містобудівних процесів в столиці вже не спинити, попри будь-які перепони! Йдемо далі!

Пайовий внесок остаточно скасовано

Цікаво про ремонти: раніше ми писали як підготувати вітальню до новорічно-різдвяних свят

 
Источник: facebook

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *