Повідомлено причину вибуху дому на Позняках, посадовцям «Київгазу» оголошено підозру 0 23


Неправильно встановили
байпас 

У справі про вибух у житловому будинку у Києві по вул. Соломії Крушельницької  у червні 2020 року повідомили про підозру першому заступнику голови правління АТ «Київгаз», трьом головним інженерам Управлінь експлуатації газового господарства та начальнику служби охорони праці. Про це повідомляється на сайті Офісу генпрокурора.

Зазначається, що відповідно до висновку комплексної судової експертизи, службові особи АТ «Київгаз» під час здійснення повірки побутових лічильників газу допустили порушення вимог ряду нормативно-правових актів в частині встановлення технологічної перемички – байпасу (резервний шлях для подачі газу під час ревізії, ремонту чи при настанні нештатного (аварійного) стану – Ред.) у внутрішньобудинковий газопровід замість знятого лічильника газу.


В результаті цих порушень відбувся вибух газу, що призвів до обвалу десятиповерхового багатоквартирного житлового будинку, загибелі 5 людей та травмування 3. Крім того, внаслідок втрати житла мешканцям будинку заподіяно матеріальну шкоду на загальну суму понад 53 млн грн.

Взрыв дома на Позняках: демонтаж аварийного дома остановлен. Будут ли строить ТРЦ на месте здания?

Згідно з повідомленням, наразі також вживаються заходи щодо заочного повідомлення про підозру ще одній особі, яка з серпня 2020 року знаходиться на тимчасово окупованій території Луганської області. Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають.

Нагадаємо: 21 червня 2020 року в багатоповерхівці на Позняках в Києві стався вибух.

Читайте больше новостей о взрыве дома на Позняках в спецтеме Buld Portal.  

Цікаво про будівництво: в Україні з’явилась водостічна система Q STALYO PRO — нова форма, нові технічні рішення

Фото: Офіс Генпрокурора  
Источник: mind

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *