Повний локдаун на три тижні — найкращий спосіб запобігти COVID-19, — Степанов 0 29

Степанов прокоментував необхідність
введення локдауну

Для розірвання ланцюгу передачі коронавірусної хвороби найкращим способом могло би бути введення в країні повного локдауну на три тижні.

Про це на засіданні уряду 11 листопада сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«У нас достатньо напружена ситуація, COVID-19 розвивається ураганними темпами, на ранок 28 514 хворих перебуває (в лікарнях — ред). Для нас, лікарів, найкращий спосіб — застосовування повного локдауну не менше, ніж на три тижні, це з точки зору епідеміології, розповсюдження хвороби. Ми хотіли б, щоб це було зроблено, щоб наша медична система витримала це навантаження», — сказав Степанов.

Він наголосив, що мета карантинних обмежень, зокрема і карантину вихідного дня — зупинити ланцюг передачі хвороби від людини до людини і стрімке розповсюдження COVID-19.

Посилення карантину в будні та карантин вихідного дня: що треба знати про нові обмеження (ІНФОГРАФІКА)

За його словами, ті карантинні обмеження, які зараз схвалив уряд, направлені на те, що не допустити колапсу системи охорони здоров’я.

«Не дай бог нам побачити вмирання хворих на сходах лікарень, Я їжджу по лікарнях і бачу цих хворих, які в реанімаційних відділеннях, і ми знаходимо найкращий баланс, тому що ми не можемо зробити повний локдаун. Ми хотіли б зробити повний локдаун, але у нас не витримає економіка, згідно з тим, що нам дає (прогнози — ред.) Мінекономіки, і Мінфін», — сказав Степанов.

Він наголосив, що важливим є дотримання карантинних обмежень, які встановлені в будні дні, і вони в жодному не обмежують права людини.

«Ці правила не важкі, елементарні, вони не обмежують ніяких прав. Одягти маску, коли ти заходиш в будь-яку споруду, заклад, це не є обмеження прав, або дотримання соціальної дистанції в 1,5 метри. При дотриманні всіх цих правил ми в змозі будемо призупинити різке зростання хворих на COVID-19», — сказав Степанов.

Нагадаємо, Кабінет міністрів схвалив відмову від адаптивного карантину та перехід до загальнодержавного карантину з обмеженнями, які діяли в попередньому карантинному періоді на помаранчевому рівні. Також уряд ввів карантин вихідного дня, яким на суботу та неділю обмежується робота закладів громадського харчування, фітнес-центрів, спортзалів, басейнів, ТРЦ, закладів культури, окрім роботи продовольчих магазинів, фінансових установ, установ поштового зв’язку, аптек, медустанов та ветеринарних аптек і установ, АЗС та СТО.

Как изменится работа транспорта в карантин выходного дня. Разъяснения министра инфраструктуры 

Интересно о строительстве: ранее мы писали о преимуществах работы с сертифицированным производителем ворот, навесов, заборов

 
Источник: ukrinform

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *