Практика скорочення робочого тижня і підвищення продуктивності на 40%, – експерт про 4-денний робочий тиждень 0 24

Практика скорочення робочого тижня:
Міжнародний досвід

Пандемія СOVID-19 посилила тенденції, що підтримують регулярну дистанційну роботу і гнучкий графік. Експерти переконані що вони збережуться і після відкриття офісів.

Директорка з продуктів міжнародної консалтингової компаніїр відзначає, що сьогодні компанії можуть бути схильні до більшої гнучкості, адже у них не було іншого вибору, окрім як пристосовуватися та аналізувати результати продуктивності протягом декількох місяців.

«Гнучкий офіс»: як бізнес адаптувався до роботи в умовах пандемії

Цікаво! В Google керівники помітили падіння продуктивності серед співробітників молодшої ланки в перші дні пандемії, тому компанія розробила програми навчання, щоб допомогти працівникам більш ефективно перейти на нову систему.

Перехід на чотириденний робочий тиждень

Практика скороченого робочого тижня існує давно, принаймні, неофіційно: «Дані звітів показують, що у п’ятницю в офісі набагато менше людей. Так було протягом багатьох років у численних галузях, – зазначає експертка.

Вона рекомендує керівникам також враховувати здатність своїх співробітників працювати попри те, що вони живуть в стресових умовах глобальної пандемії. Крім того, існує продуктивний спосіб підтримки співробітників, який не повинен зосереджуватися на роботі з 9 до 5 з понеділка по п’ятницю.

«Абсолютно очевидна реальність така, що люди працюють з менталітетом «завжди напоготові», – говорить експертка.

Як пандемія і криза змінили ринок столичної офісної нерухомості

Результати опитування

Дослідження встановило, що 74 відсотки офісних працівників підтримують ідею чотириденного робочого тижня; 8 відсотків повідомили, що у них вже є ця перевага; і лише 18 відсотків – вважають, що це непривабливо і малоймовірно навіть в умовах «постпандемічних» змін на робочому місці.

Компанії експериментували зі скороченим графіком ще до пандемії

У 2018 році одна новозеландська компанія ввела постійний чотириденний робочий тиждень, адже після експериментального періоду співробітники повідомили про зниження стресу, поліпшення взаємодії в команді й більший баланс між роботою та особистим життям без будь-якого негативного впливу на продуктивність праці.

Зауважимо, співробітники Microsoft в Японії зафіксували зростання продуктивності майже на 40 відсотків після експериментів з чотириденним робочим тижнем у 2019 році.

«Головний урок, який слід винести керівникам: справа не в тому, коли ви працюєте, а в тому, що ви робите. Роботодавці, які хочуть бути орієнтованими на людей, процвітатимуть», – резюмує експертка.

Плату для арендаторов коммунального и госимущества предлагают отменить до конца карантина

Читайте также: ранее мы писали помогают ли увлажнители воздуха бороться с вирусами

 
Источник: innovation

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *