Приватні будинки стануть цільовою групою для видачі «теплих кредитів» у 2021 році 0 40

«Теплі кредити» у 2021 році 

У 2021 році цільовою групою для видачі «теплих кредитів» стануть приватні будинки, а за кошти кредиту можна буде придбати «розумні лічильники» електроенергії, зарядні станції для електромобілів, системи накопичення енергії тощо.

Про це під час публічного звіту Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження за 2020 рік заявив т.в.о. голови Держенергоефективності Костянтин Гура.

«Усвідомлюючи важливість надання допомоги населенню для утеплення осель та економії на комунальних послугах, Держенергоефективності із Міненерго ініціювало продовження програми „теплих кредитів“ у 2021 році. Програма діятиме для індивідуальних будинків», — сказав Гура.

За його словами, кошти кредиту можна буде спрямувати на компенсацію затрат при купівлі енергоефективного обладнання. Наприклад, можна буде отримати 20% компенсації при купівлі твердопаливних котлів і 35% – на інші енергоефективні заходи. Крім того, цьогоріч «теплі кредити» надаватимуться ще й на придбання «розумних лічильників» електроенергії, зарядних приладів для електромобілів та систем накопичення енергії.

Бум на рынке загородного жилья: какие дома предпочитают украинцы и как изменились цены (ИНФОГРАФИКА)

За словами т.в.о. голови Держенергоефективності, у 2020 році понад 110 тис. українських родин залучили майже 1,04 млрд грн «теплих кредитів» для підвищення енергоефективності власного житла. Учасники програми отримали відшкодування у розмірі майже 384 млн грн з державного бюджету та ще 94 млн грн із місцевих бюджетів.

У результаті впроваджених заходів вже на сьогодні ці родини заощаджують від 20% до 50% витрат на оплату комунальних послуг.

Субсидії зачекають? Чому споживачам після зміни постачальника припинили видавати субсидії 

Интересно о ремонтах: ранее мы писали, как подобрать мебель после ремонта и стройки  
Источник: 3m2

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *