Про рівень забрудненості київського повітря тепер можна дізнатися онлайн 0 12


Ситуація моніториться на 10 локаціях у всіх районах столиці

У Києві запущено роботу платформи моніторингу якості повітря. Розробка фахівців Kyiv Smart City тепер працює в усіх районах столиці. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

«Ми продовжуємо втілювати новітні технології, аби поліпшити якість життя в столиці. Особливу увагу приділяємо екології та моніторингу забруднення атмосфери. Нещодавно фахівці Kyiv Smart City запустили платформу моніторингу якості повітря в столиці.
Тепер в режимі онлайн можна дізнатися про те, наскільки забруднене повітря в тому чи іншому районі Києва, як коливається кількість шкідливих речовин в залежності від напрямку вітру та погодних умов», — написав київський голова на своїй сторінці у Facebook.

Забір повітря здійснюється щодня. Його аналізують по восьми показниками: формальдегід, діоксид азоту, чадний газ, кисень, вуглекислий газ, температура повітря, вологість, атмосферний тиск.

Слідкувати за рівнем забрудненості повітря у столиці можна на інтерактивній карті, що розташована ТУТ. Інформація оновлюється в режимі онлайн.

На даний момент ситуацію моніторять на 10 локаціях у всіх районах столиці. У майбутньому, за твердженням міського голови, мережа незалежних вимірювальних станцій буде розширюватись.

Читайте також про те, що на  будівництві Подільского мосту йдуть роботи із випередженням графіку на місяць. А також про те, що у аеропорті «Київ» йде ремонт злітно-посадкової смуги.

Предыдущая статьяСледующая статья