Проект закону про створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва готовий до голосування у другому читанні 0 36


Закон передбачає суттєву зміну порядку надання послуг

Проект Закону №1081 про створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва розглянуто у Комітеті з організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Верховної Ради.

Про це повідомила на своїй сторінці на Facebook співавтор та ініціатор законопроекту Олена Шуляк.

«Зелене світло» для революційного Закону №1081! Понад рік спільно з фаховими експертами я розробляла зміни до законодавства про удосконалення порядку надання адмінпослуг у сфері будівництва та запровадження єдиної електронної системи… Сьогодні наш комітет ухвалив останні правки до цього Закону. Тому зовсім скоро Рада матиме можливість остаточно проголосувати за дуже потужні зміни!!!» — повідомила народний депутат.

За словами Шуляк, завдяки цьому закону, нарешті вдасться:

покращити і спростити якість надання послуг у сфері будівництва через запровадження Єдиної електронної системи; знищити корупцію; зробити всі процеси надання послуг публічними; підвищити інвестиціну привабливість України.

«Всі ці цілі ми досягнемо запровадивши Єдину електронну систему, яка вміщуватиме кабінет забудовника, онлайн доступ до відомостей та реєстрів об’єктів будівництва та багато іншого. Це дозволить надавати послуги сучасно, швидко і прозоро. А ще Закон передбачає суттєву зміну самого порядку надання послуг, щоб зробити його максимально доступним і чітким,» — вважає Олена Шуляк.

Нагадаємо, що нещодавно Верховною Радою прийняті закони про скасування пайової участі забудовників з 2021 року та про параметричний метод нормування у будівництві. Ініціатором обох законопроектів також виступила Олена Шуляк.

Previous ArticleNext Article