Програма Президента «Велике будівництво» виконана на всі 100% — Чернишов 0 32

Програма «Велике будівництво»
виконана на 100%

Програма Президента «Велике будівництво» в частині 100/100/100 повністю виконана. Слідом за школами та спортивними об’єктами, будівельні роботи закінчені у 100 дитячих садочках по всій країні. Створено нові місця у дитсадках для майже 6 тисяч дітей.

«Особисто для мене має величезне значення, що план «Великого будівництва» на цей рік навіть перевиконано.  114 шкіл, 100 дитсадків та 101 спортивний об’єкт вже  готові приймати відвідувачів. І це лише початок», – наголошує Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Велике Будівництво на Київщині: завершено 18 об’єктів соціальної інфраструктури

Цього року Велике будівництво вирішило проблему батьків майже 6 тисяч дітей, які нарешті зможуть відвідувати садочок. Адже саме стільки нових місць у дитячих дошкільних закладах створено завдяки Великому будівництву. Таким чином ми поступово вирішуємо багаторічну проблему браку місць у дитсадках.

При цьому майже для 15 тисяч дітей ми покращили умови для навчання та дозвілля у садочках.

Укравтодор переходит к реализации долгосрочных проектов. Что запланировано? (ИНФОГРАФИКА)

Традиційно з нагоди виконання плану в Мінрегіоні відзначили найкращі об’єкти. Йдеться про дитячі садочки:

Дитячий садочок «Надія» – с. Пісочин Харківської області. На нього мешканці мікрорайону «Надія» чекали 20 років. Наразі дитячий садок відвідує близько 120 дітей. садочок в смт Авангард Одеської області. Новий садочок може прийняти 190 дітей, що дозволить охопити дошкільною освітою не тільки мешканців смт. Авангард, а й територіальної громади. садочки в с. Дачне Волинської області та с. Борщовичі Львівської області є прикладами високої якості робіт та забезпечення безбар’єрності.

Нагадаємо, що Велике будівництво – це масштабний інфраструктурний проєкт, завдяки якому у короткі терміни по всій країні збудовані та реконструйовані сотні соціальних об’єктів та доріг. Він ініційований Президентом та реалізується Мінрегіоном у співпраці з місцевою владою. В цьому році було підготовлено до реконструкції близько 600 об’єктів – шкіл, садочків, спортивних об’єктів, приймальних відділень.

Субсидии прикручивают, а коммуналка дорожает: как будут отсекать «лишних» претендентов на субсидию 

Узнайте больше об обновлении ГАСИ, читайте спецтему Build Portal «Перезагрузка ГАСИ».  

 

 
Источник: minregion

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *