Прокуратура звинувачує екс-керівників Київської ОДА у заподіянні збитків на 200 млн гривень 0 49


Чотирьом колишнім посадовим особам оголошено про підозри

Прокуратурою міста Києва спільно з СБУ і Нацполіціею виявлено факт злочинного заподіяння колишнім керівництвом Київської обласної державної адміністрації збитків державі у розмірі понад 200 млн грн. Про це повідомляється на сторінці прокуратури Києва в Facebook.

«Зазначені посадові особи, всупереч встановленому законодавством порядку, із значним заниженням розміру орендної плати передали в користування державне майно — будівлю площею 1900 метрів квадратних, розташовану по вул. Великій Васильківській у Києві.», — йдеться у повідомленні.

У прокуратурі зазначили, що, починаючи з 2000 року, керівники одного з департаментів Київської обласної державної адміністрації здавали в оренду цей будинок за 1 гривню на рік комунальному підприємству, яке, у свою чергу, здавало його в суборенду приватним підприємствам за ринковою вартістю.

«При цьому, після внесення змін до законодавства, згідно з якими орендарі зобов’язані перераховувати різницю між орендною платою власникові цього майна, посадові особи ОДА не вжили жодних заходів для розірвання договору, який був укладений на невигідних для держави умовах», — повідомили у прокуратурі.

У рамках слідства у приміщеннях чотирьох колишніх посадових осіб обласної державної адміністрації були проведені обшуки, в ході яких правоохоронці вилучили документацію, що підтверджує незаконну передачу будинку в суборенду.

За результатами слідчих дій, чотирьом колишнім посадовим особам оголошено про підозри у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) КК України. Вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу.

Читайте також про те, що проти 11 народних депутатів порушено кримінальну справу. А також про те, що Антикорупційний суд змінив запобіжний захід для Микитася на арешт.

Фото: NewsMakers

Previous ArticleNext Article