Промисловий безвіз пошириться на всі види продукції — Петрашко 0 34


Промисловий безвіз 

Наразі комплексний процес укладання «промислового безвізу» відбувається у трьох секторах промислової продукції, однак після визнання від ЄС ця практика пошириться на всі види промислової продукції. Про це заявив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко в ефірі одного з телеканалів.

Впровадження ВІМ-технологій у будівництві: уряд затвердив Концепцію на найближчі роки. Що вона передбачає

Міністр зазначив, що підготовка до підписання «промислового безвізу» – це складний і комплексний підхід.

«До переговорів залученні до 10 органів центральної виконавчої влади, які координуються Мінекономіки. Це органи метрології, акредитації, Держспоживслужба з ринковим наглядом, Міндовкілля щодо екологічних питань, Міненергетики. Вже проведено 15 попередніх оціночних комісій. Наше завдання – щоб оціночна місія поїхала з розумінням, що в нас система правильно врегульована, що є обладнання та можливість оцінки, що наші органи відповідають системі оцінки ЄС», – розповів Петрашко.

За його словами, продукція, яка вироблена в Україні, якщо вона потрапляє на ринок ЄС потребує повторної сертифікації, але з «промисловим безвізом» все відбуватиметься набагато простіше. Українські виробники та експортери зможуть маркувати свою продукцію європейським знаком відповідності (СЕ) та вільно продавати її на ринку ЄС без додаткової сертифікації.

«Промисловий безвіз – це надзвичайно амбітна ціль. Це процес, який міг розпочатися ще 15 років тому. Але нарешті він має дійсно потужні результати і прогнозовані перспективи», – додав міністр.

Нагадаємо, Зеленський назвав укладення угоди з ЄС про «промисловий безвіз» ключовим завданням на два роки.

Реформа містобудування: у Раді зареєстровано два законопроекти. Що відомо 

Интересно о строительстве: ранее мы писали о профессиональной резке керамогранита и плитки

 
Источник: mind

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *