Публічні та комерційні закупівлі в дорожній галузі. Попередні підсумки форуму (ФОТО) 0 197


Публічні та комерційні закупівлі в дорожній галузі

20 червня у Києві відбувся Всеукраїнський Форум «Публічні та комерційні закупівлі в дорожній галузі».

Організатором заходу є Всеукраїнська дорожня Асоціація. Форум став другим масштабним заходом ВДА за останні півроку – 14 березня була проведена І Всеукраїнська дорожня конференція.

На Форумі були присутні понад 150 учасників, серед яких — провідні українські компанії усіх категорій, замовники та представники профільних державних установ.

Захід був традиційно організований  у формі відкритої дискусії. В якості спікерів на Форумі були присутні: представник Мінекономрозвитку Лілія Лахтіонова, представник АМКУ Євген Костенко, представник Держаудитслужби Сергій Чернега, Керівник Одеської САД Олег Варивода, представники юридичних фірм та інших профільних держ. установ.

Крім того, у третій панелі учасники брали участь в роботі тематичних секцій за напрямками: законодавство в закупівлі дорожньо-будівельних робіт, закупівлі дорожньо-будівельних матеріалів та закупівлі техніки.

Під час заходу президент ВДА Артем Гриненко представив Реєстр добросовісних компаній дорожньої галузі, кандидатами у який стали 17 компаній дорожньої галузі. Вступ до «білих списків» відбувається згідно з прозорими критеріями та є безкоштовним. Кожна компанія може подати свою кандидатуру на розгляд, заповнивши анкету на сайті vda.org.ua.

За результатами заходу найближчим часом Всеукраїнська дорожня Асоціація підготує пропозиції змін до законодавства про закупівлі, які репрезентують думку дорожнього бізнесу.

Всеукраїнська дорожня Асоціація активно працює над тим, щоб проблеми дорожньої галузі вирішували не кулуарно, а шляхом спільного діалогу. Наступним заходом, який організовує ВДА, стане масштабна виставка дорожньої техніки, яка запланована на початок вересня.

Слідкуйте за оновленнями на сайті vda.org.uaВасилий Мацковский, Мацковский Василий

Джеоело: Всеукраїнська дорожня Асоціація
Фото: Прес-служба Головного будівельного порталу України Build Portal

Previous ArticleNext Article