"Україна перейде на 100% відновлюваних джерел енергії швидше 2050 року" — міністр енергетики Оржель 0 63


До Кліматичної ходи у Києві долучилось понад 2 тисячі людей

Міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель заявиви під час зустрічі з учасниками Кліматичного маршу у Києві, що Україна перейде на 100% відновлюваних джерел енергії швидше 2050 року

Україна перейде на 100% відновлюваних джерел енергії швидше, ніж до 2050 року — про це заявив міністр енергетики та захисту довкілля України Олексій Оржель в ході Міжнародного маршу за захист клімату, який відбувся у Києві 20 вересня.

«Амбітна кліматична політика буде пріоритетом для України, а новостворене міністерство буде робити все можливе, аби країна перейшла на 100% відновлюваних джерел енергії до 2050 року, або навіть швидше», — запевнив він екоактивістів, які зібралися у центрі столиці, щоб нагадати про катастрофічне забруднення довкілля.

Із гаслами «Один градус змінює все», «Зміни систему, а не клімат», «В нас немає запасної планети» та плакатами на підтримку захисту клімату учасники пройшли від Михайлівського собору до Європейської площі, звідти – до Кабінету міністрів і завершили ходу біля Офісу президента, повідомляє radiosvoboda.org.

За даними організаторів, до ходи долучилися понад дві тисячі людей.

Біля Офісу президента учасники маршу встановили скелет динозавра з пластику, який зібрали кияни.

Кліматичні марші пройшли 20 вересня щонайменше у 150 країнах світу.

Читайте також про те, що Google інвестує в «зелену» енергетику близько 2 млрд. доларів. А також про те, що інвестиції і «чисту» енергетику у світі досягли рекордного рівня.

Источник: ecotown

Previous ArticleNext Article