"Вагони-офіси" у надшвидкісних потягах: цікавий експеримент в Японії 0 39


«Дистанційка» у
надшвидкісних потягах

Оператор швидкісних потягів Shinkansen в Японії виділяє кілька пасажирських вагонів для дистанційної роботи. Так там сподіваються збільшити попит на тлі пандемії коронавірусу COVID-19.

Це – проєкт компанії JR East, який у тестовому режимі запустили у понеділок, 1 лютого. Наразі новою послугою пасажири можуть скористатися на лінії Tohoku Shinkansen.

У спеціальних вагонах вони зможуть розмовляти по мобільних телефонах та розв’язувати інші робочі питання – наприклад, проводити відеоконференції, використовуючи ноутбуки.

Компанія також пропонує технологію звукового маскування, аби не допустити витоку даних. На час поїздки пасажирам безкоштовно нададуть маршрутизатори Wi-Fi.

Цікаво! Такі способи зв’язку зазвичай не схвалюються у надшвидкісних потягах в Японії, якщо мовиться не про спеціально призначені для цього місця.

Перший у світі аеропорт для дронів та аеротаксі побудують у Британії (ВІДЕО)

Чому зменшився попит

У грудні 2020 року потяги Shinkansen компанії JR East були заповненими на 60% менше, ніж цього ж місяця попереднього року. Все – через пандемію коронавірусу.

Аби збільшити попит, в деяких «потягах-кулях» до 26 лютого не вимагатимуть додаткової плати за поїздку у вагоні для дистанційної роботи.

Перше в Європі «селище цифрових кочівників»: на Мадейрі готові розмістити 100 віддалених працівників з будь-якої точки світу

Що варто знати про Shinkansen

Це мережа швидкісних залізничних ліній в Японії. Shinkansen використовує низку передових технологій. Це дозволяє не лише забезпечувати високу швидкість, але і високий стандарт безпеки та комфорту.

За понад 50-річну історію мережі, яка перевезла понад 10 мільярдів пасажирів, не було жодного загиблого або пораненого внаслідок аварій. Поїзди Shinkansen також називають «поїзд-куля».

Якими будуть офіси в епоху пост-ковіду і до чого готуватися бізнес-центрам

Интересно о ремонтах: ранее мы писали, как подобрать мебель после ремонта и стройки  
Источник: innovation

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *