"Зарубали" проект: в Лондоні не будуватимуть хмарочос у вигляді квітки (фото) 0 97

Хмарочос-тюльпан

Мер Лондона Садік Хан відхилив пропозицію мільярдера Джозефа Сафри побудувати 305-метрову башту у вигляді тюльпану в діловому центрі міста.

Мер зазначив, що будівництво хмарочоса може завдати шкоди Лондонському Тауеру, хоча перед тим проєкт схвалила комісія з планування. Також через забудову буде обмежено пішохідний простір і бракуватиме місця для паркування.

«Запропоноване будівництво за своєю висотністю та зовнішнім виглядом не відповідає найвищим стандартам забудови щодо висотних будівель у цьому районі», – йдеться у заяві мерії.

«Тюльпан» спроєктувало архітектурне бюро Foster + Partners. Передбачалося, що будівля буде туристичною атракцією, з якої відкриватиметься панорама Лондона. Почати будівництво планували у 2020, а завершити – у 2025 році.

Девелопер J Safra Group висловив розчарування таким рішенням муніципалітету і заявив, що місто втратить економічні вигоди, відмовившись від хмарочосу.

Поряд із запланованим місцем для будівництва «Тюльпану» вже зведено 40-поверховий хмарочос Сент-Мері Екс 30, більше відомий як «Огірок». Він так само належить Джозефу Сафрі, а проєкт розробляли архітектори Foster + Partners.

Джерело: hmarochos

Предыдущая статьяСледующая статья