Ратифіковано угоду про спільне утримання прикордонних мостів з Польщею 0 32

Спільне утримання прикордонних
мостів з Польщею

Верховна Рада 16 лютого прийняла законопроєкт №0079 «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про утримання прикордонних дорожніх мостових об’єктів на українсько-польському державному кордоні».

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України.

В Дніпрі збудують новий аеродром, вже укладено договору з генпідрядником

Зазначається, що законопроєкт підтримав 341 народний депутат.

«Вищезазначеною угодою розмежовується сфера відповідальності української та польської сторін стосовно прикордонних об’єктів спільного використання. Це 3 автодорожні мости через р. Західний Буг на українсько-польському кордоні. Ратифікація угоди дозволить утримувати ці споруди в належному транспортно-експлуатаційному стані», — розповів міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Угода стосується двох мостових споруд через р. Західний Буг між населеними пунктами Ягодин і Дорогуськ на автодорозі М-07 Київ-Ковель-Ягодин (на м. Люблін) та польській державній дорозі №12 і моста через р. Західний Буг між населеними пунктами Устилуг і Зосин на автодорозі Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне та польській державній дорозі № 74.

Приоритетность ремонта и строительства дорог будет определятся автоматически новой системой — Укравтодор

Як повідомлялося, угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про утримання прикордонних дорожніх мостових об’єктів на українсько-польському державному кордоні була підписана 22 червня 2018 року у Варшаві. Угода була укладена відповідно до положень Договору між Україною і Республікою Польща про правовий режим українсько-польського державного кордону, співробітництво та взаємну допомогу з прикордонних питань, укладеного у Києві 12 січня 1993 року.

Благодаря «Большому строительству», объемы инфраструктурного строительства выросли на 14,8% (ИНФОГРАФИКА) 

Цікаво про будівництво: що таке «друге світло» і як можна використати дахові вікна  
Источник: ukrinform

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *