Ратифіковано угоду про вільну торгівлю з Великою Британією 0 34

Вільна торгівля промисловою
продукцією з Великою Британією

Верховна Рада ратифікувала Угоду про політичну співпрацю, вільну торгівлю і стратегічне партнерство між Україною і Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії. Про це повідомляє інформаційне управління Апарату Верховної Ради.

«Угода вступить в силу після того, як Угода про асоціацію між Україною з одного боку і Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їх державами-членами з іншого боку припинить діяти щодо Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії та коли буде отримано останнє з надісланих Сторонами Угоди повідомлень про завершення своїх внутрішньодержавних процедур», – уточнюється в повідомленні.

Реанимация архитектурно-строительного контроля: Кабмин возобновил проверки застройщиков

Нагадаємо, 8 жовтня 2020 року в Лондоні цю угоду підписали президент України Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон. Цього тижня очікувалася ратифікація документа парламентами обох країн.

«Британський парламент теж завершив свою процедуру. Тож на всіх парах працюємо, щоб Угода запрацювала з 1 січня», – написав на своїй сторінці в мережі Facebook Тарас Качка, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, торговий представник України.

Документ встановлює відносини стратегічного партнерства й закріплює основні напрями співпраці двох держав після виходу Великої Британії зі складу Євросоюзу.

Законодавчі новели 2020 року, які вплинуть на будівельний ринок

Як очікується, в результаті дії Угоди з 2023 року Велика Британія взагалі не буде стягувати мита з імпорту української промислової продукції.

На думку Тараса Качки, вихід Великої Британії з Європейського Союзу дасть змогу більш гнучко поставитися до антидемпінгових і захисних заходів, що застосовуються зараз до України. 

78% генеральных директоров компаний считают текущий инвестиционный климат в Украине неблагоприятным

Интересно о ремонтах: ранее мы писали о новой линейке душевых наборов Rainshower SmartActive от производителя сантехники

 
Источник: gmk

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *