Реформа «Укрзалізниці»: рішення про створення «УЗ Карго» скасовано Наглядовою радою 0 6


Жодних змін у структурі УЗ —
вимога Наглядової ради

Наглядова рада АТ «Укрзалізниця» ухвалила, щоб правління УЗ не здійснювало жодних дій щодо зміни структури підприємства. Це стосується створення окремого підрозділу з вантажоперевезень «УЗ Карго». 

Згідно з рішенням від 1 лютого, Наглядова рада вимагає від правління УЗ не здійснювати або скасувати всі здійснені дії з передавання активів, майна, функцій або людських ресурсів УЗ, її структурних підрозділів, дочірніх підприємств філіям, які були створені після 20 грудня 2020 року, і філіям, які належать до вертикалі пасажирських перевезень.

«Укрзалізниця» представила нову цінову методику з оренди її вагонів

Нагадаємо, що в середині січня УЗ затвердила нову організаційну структуру, в рамках якої створила філію вантажних перевезень «УЗ Карго» і оператора інфраструктури «УЗ Інфра».

Як заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій, структурна реформа УЗ дасть можливість підвищити прозорість фінансових потоків всередині держпідприємства, підвищити якість управління кожним видом діяльності та підготуватися до появи приватних конкурентів на ринку залізничних перевезень.

Объявлен первый тендер на строительство 570 км дороги Киев-Кишинев 

Цікаво про будівництво: що таке «друге світло» і як можна використати дахові вікна  
Источник: gmk

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *