Реконструкція кінотеатру «Київська Русь»: очікування і реальність. Як насправді виглядатиме культова будівля? (ФОТО) 0 32

Як насправді виглядатиме
кінотеатр «Київська Русь»

Обговорюючи візуалізації майбутнього фасаду кінотеатру «Київська Русь», користувачі соцмереж звернули увагу, що на рендерах відсутня навколишня забудова, а ще проєктувальники додали дерев там, де їх насправді немає. Олексій Касьяненко додав до візуалізацій реальне тло.

Зараз за бруталістською будівлею кінотеатру, на вулиці Коперника, 7, розташовано 25-поверховий житловий комплекс.

«Рендер робиться для того, щоб зрозуміти, як проєкт виглядатиме у реальності, а не в альтернативній реальності. Якщо вам, КМДА, було ок затверджувати таке на забудову, то тепер і малюйте рендери на тлі цього», – вважає Касьяненко.

В Греції звели резиденцію за математичною діаграмою українського математика, яка датована XIX століттям (ФОТО)

Крім того, з кількох боків кінотеатру «Київська Русь» немає наземного доступу: з боку Січових Стрільців, Коперника прохід заблоковано суцільним парканом і натомість пішоходи мусять спускатися у підземний перехід. З боку ж вулиці Дмитрівської немає й підземного переходу.

Капітальний ремонт кінотеатру «Київська Русь» планують почати наступного року. Цьогоріч розробили проєкт і кошторис. Судячи з візуалізацій, буде збережено алюмінієве панно на фасаді.

У Колізеї реставрують підлогу, щоб проводити концерти й спектаклі 

Цікаво про ремонти: раніше ми писали про переваги індивідуального пошиття штор  
Источник: hmarochos

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *