Реконструкція кварталів застарілого житла: КМДА затвердила перші два етапи програми 0 46


Реконструкція застарілого житла

Столиця розпочала розробку проекту Програми комплексної реконструкції кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду. Перші два етапи цієї програми вже готові. 

Про це заявив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп під час робочої наради за участі розробника – директора Інституту урбаністики Алли Плешкановської.

«Перші два етапи проекту вже готові. В них ми визначили основні кроки, необхідні для початку реалізації Програми реконструкції застарілого житла. Фактично, це підґрунтя для пілотних проектів у даному напрямку”, – розповів він.

НБУ повысил учетную ставку до 6,5% (ИНФОГРАФИКА)

За словами Вячеслава Непопа, на першому етапі проведено дослідно-аналітичну роботу. Зокрема, аналіз нормативної бази та міжнародного досвіду, вибір механізмів фінансування  подібних інвестиційних проектів. Окрему увагу приділили також правам та обов’язкам мешканців житла, що підлягатиме реконструкції, та врегулюванню питань оформлення прав власності на нього.

«На наступному етапі ми плануємо інвентаризацію застарілого житла. Це дозволить чітко визначити межі територій комплексної реконструкції кварталів застарілого житлового фонду відповідно до містобудівної документації, чинної та проектної”, – розповів Вячеслав Непоп.

Наступними кроками створення Програми стане характеристика кварталів, планування черговості втілення проектів та затвердження способів реконструкції. Після цього проект Програми винесуть на розгляд Київської міської ради.

Индекс ожиданий деловой активности: самые низкие оценки остаются у предприятий строительства — НБУ (ИНФОГРАФИКА) 

Цікаво про будівництво: раніше ми писали навіщо і як утеплювати стрічковий фундамент  
Источник: bigkyiv

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *