Ремонт доріг в Києві: Кличко розповів, які дороги будуть відремонтовані цього року 0 4


Капітальний ремонт
доріг в Києві 

Цього року в столиці капітально відремонтують кілька транспортних магістралей, а також велику кількість вулиць. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі одного з телеканалів.

«У місті Києві 1667 кілометрів доріг. Більше тисячі кілометрів ми відремонтували за минулі роки. На дороги, де роблять капітальний ремонт, гарантія 5 років. І якщо на них з’являються якісь пошкодження, то підрядник за свій власний кошт виправляє недоліки. Але залишилася ще велика кількість доріг, які не ремонтували дуже довго. У нас запланована реконструкція багатьох доріг цього року. Зокрема, це і закінчення ремонту проспекту Степана Бандери. Буде оновлено кілька ділянок Великої кільцевої. Також оновимо проспект Героїв Сталінграда, вулицю Милославську та багато інших об’єктів», – повідомив Віталій Кличко.

Що побудують і які об’єкти відремонтують на Київщині у найближчі 3 роки

Він також підкреслив, що столиця минулого року недоотримала понад 5 мільярдів гривень через кризу, спричинену пандемією коронавірусу. Втім, місто знаходить можливості, аби продовжувати оновлення доріг.

«Капітальний ремонт дороги – це не тільки заміна асфальтового покриття. Це – і ремонт тротуарів та зупинок. Це – нове освітлення. Повна заміна всіх комунікацій. Це великий комплекс робіт. Ми також використовуємо нові технології. Нові суміші асфальтобетону, щоб покриття витримувало великі навантаження. Ми робимо все, аби транспортна інфраструктура міста відповідала європейським нормам», – підкреслив мер Києва.

Розроблення проекту Національної стратегії безбар’єрності: затверджено склад міжвідомчої робочої групи 

Цікаво про будівництво: що таке «друге світло» і як можна використати дахові вікна  
Источник: kyivcity

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *