Ринок заміського житла: що з попитом і які тенденції 0 7

Ринок заміської нерухомості

З 2017 року динаміка заміського житла тільки зростає, а кількість введених квартир у Київській області в 1-му півріччі 2020 була порівняння з цифрою торік. Поступово, обсяг пропонування в передмісті Києва бере верх над показниками столиці.

Забудовники оцінили,що  майже 50 ЖК у Києві й області призупиняли роботи на період карантину. Але вже в травні, робота була відновлена, ринок поступово відновлюється.

«Прогноз на 2020 рік — збереження темпів попереднього року — до + 15 % зростання»

Как изменилась стоимость жилья в новостроях и на «вторичке», и что с ценами на аренду

Тенденція до зростання попиту на заміське житло загалом, переважно завдяки новим категоріям покупців у кожному сегменті:

У сегменті квартир — покупці з невеликими бюджетами, у пошуках альтернатив покупки квартири в столиці У сегменті котеджів — бізнес-аудиторія, що змінює столицю на комфорт заміського життя.

Відзначається відновлення продажів квартир після карантину на торішньому рівні. Забудовники, що працюють у сегменті котеджів, таунхаусів, дуплексів, помічають підвищений попит на об’єкти, у порівнянні з минулим роком.

Зважаючи на період локдауна, очікується, що сумарно, за 2020 рік, темп продажів збережеться на рівні 95 % від 2019 року, з подальшим відновленням зростання.


Особливості попиту на багатоквартирне приміське житло:

Квартири з терасами, з двориками Комфортні і продумані планування Максимум інфраструктури всередині комплексу, зачинена територія — зразок «європейського» передмістя

Ціна житла: як змінився цінник на квартири в передмісті столиці (ІНФОГРАФІКА)

Особливості попиту на малоповерхове заміське житло:

Підвищені вимоги до якості Оптимізація площ і ділянок до 120–170 м.кв. і 8–10 соток відповідно Сучасна і приваблива архітектура Максимум інфраструктури всередині комплексу, зачинена територія Максимізація прибудинкової території Зростання кількості й масштабу проєктів Сучасна архітектура

Основні тренди на ринку заміської нерухомості:

Багатоквартирних забудова: глобально тренди ринку не змінилися, споживач не змінює бажану кімнатну, і не готовий істотно йти на поступки в питаннях комфорту, якості проєкту та інфраструктуридля скорочення бюджету. Однак, став більш прискіпливим, і готовий витратити більше часу для пошуку найкращого варіанту, що задовольнить усі його критерії. Додаткові опції: максимальна інфраструктура, тераси, квартири з ділянкою, більш адаптовані планувальні рішення. Топтренди: забудова «місто в місті»; квартири з підвищеним комфортом. Котеджна забудова: попит формує нова категорія бізнес-аудиторії, добре розбирається в трендах архітектури й будівництва, що ставить високі вимоги до зручності розташування, оточення й інфраструктурі, якості і зручності планувань. Топтренди: проєкти з продуманим генпланом; оптимізація форматів. Таунхауси: усі забудовники описують сегмент, як дуже перспективний, адже це майже свій будинок за ціною квартири. Для успіху формату, має бути компроміс між зазначеними видами житла в питанні архітектури, і якісне розташування: зручна дорога, добре розвинена інфраструктура, зручне планування у 2 або 3 рівнях від 90 до 135 м.кв., і свою ділянку майже дві сотки.

 

Читайте также: ранее мы писали о том, как выбрать фильтр для воды для дома и квартиры

 
Источник: ureclub

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *