Розрахункова палата про ремонт доріг: 94% коштів витрачено, 30-60% доріг відремонтовано 0 27

Дорожнє будівництво як «золоте дно»

Протягом минулого року на місцеві дороги було витрачено майже 11 млрд. грн. – це 94% виділених з бюджету коштів. При цьому, доріг було відремонтовано 60% від запланованого, мостів – 45%, а вулиць і доріг у населених пунктах – 30%. Про це розказав голова Рахункової палати Валерій Пацкан на своїй сторінці у Facebook.

«Рахункова палата перевірила, як витрачаються кошти на дороги місцевого значення і в населених пунктах України. Що ми виявили? В цілому в 2018 році на місцеві дороги було витрачено субвенцію майже 11 млрд грн – 94% із запланованого. Разом з тим, дороги відремонтовані лише на 60% від плану, мости – на 45%, вулиці і дороги в населених пунктах – на 30%», – пише він.

Зокрема, в Тернопільській області «порізали» деякі дороги для ремонту на ділянки від 20 до 60 м. Кожну ділянку можна було віддати «своїм» підрядникам без тендеру, тобто без конкуренції за замовлення.

У 2018 році на ремонт доріг в Україні було витрачено 35 млрд грн. При цьому на дороги державного значення було направлено 23,8 млрд грн, а на дороги місцевого значення – близько 11 млрд грн.


Читайте також:

Нові будівельні норми вимагають від великих міст наявності комплексної схеми транспорту В США инвестируют в инфраструктуру рекордную сумму — 287 млрд. долларов за пять лет Капитальный ремонт «дороги жизни» из Запорожья в Мариуполь ведется круглосуточно (ФОТО)

Предыдущая статьяСледующая статья