Розроблено автономний хмарочос, який переробляє вуглекислий газ у кисень 0 18


Хмарочос майбутнього

У 2050 році побудують автономний хмарочос, який вироблятиме більше електроенергії, ніж споживатиме, а вуглекислий газ перероблятиме у кисень.

Проект будівлі «It’s alive!» опублікувала Міжнародна англійська проектно-інженерна компанія ARUP. 

Завдяки сонячним панелям і вітряним електростанціям хмарочос буде виробляти більше енергії, ніж споживати. Завдяки спеціальній мембрані вуглекислий газ, який вироблятиметься будівлею, не викидатиметься в атмосферу, а перероблятиметься у кисень.

Кілька поверхів будуть зайняті тваринницькими фермами і городами. Спеціальна система регулюватиме енергозабезпечення та комунікації всього міста.

Всередині будівлі працюватиме фунікулер, а пішохідні доріжки між двома хмарочосами пролягатимуть не тільки по землі, але і на рівні тридцятого, наприклад, поверху. Перехід з поверху на поверх стане рівнозначний переміщенню всередині міста і буде давати не менш широкий спектр можливостей: з адміністративного офісу можна потрапити в парк.

«Хмарочос зможе прогодувати і обігріти власних мешканців, і навіть сам себе перебудувати, — зазначають у компанії. — Складові частини будівлі мають різні ступені міцності, найстійкіша частина — це горизонтальні рівні і несуча їх конструкція».

Стіни хмарочоса розраховані на експлуатацію лише протягом 20-30 років. Потім їх можна оновити або поміняти. Займатися цим буде робот, який теж є частиною будівлі. Найменш довговічна частина «живого» будинку — все, що пов’язано з IT-технологіями.

Читайте також В Норвегии построили самый высокий деревянный небоскреб. Чем он уникален? (ФОТО) 

 
Джерело: ecotown

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *