Розроблено новий тип екологічних сонячних панелей з харчових відходів (ВІДЕО) 0 28


Сонячні панелі з харчових відходів

Молодий вчений створює сонячні панелі з харчових відходів, які можуть виробляти енергію навіть в похмурі дні.

Премія Джеймса Дайсона — це міжнародний конкурс дизайнерів, який проводиться в 27 країнах і проводиться для того, щоб відзначити нове покоління інженерів-конструкторів. У конкурсі можуть взяти участь студенти університетів, які спеціалізуються в області дизайну продукції, промислового дизайну і інженерії.

Штучне сонце: у Китаї запускають першу установку ядерного синтезу — надпотужне джерело чистої енергії

Винахід Мейга, який приніс йому премію, називається AuREUS, і це система, яка поглинає ультрафіолетовий спектр сонячного світла і перетворює його на чисту відновлювальну електроенергію навіть у похмуру погоду.

AuREUS може виробляти енергію майже 50% часу в порівнянні з 15-22% в стандартних сонячних батареях. При цьому сонячні батареї зроблені з фруктових і овочевих відходів.

«Частинки високих енергій поглинаються люмінесцентними частинками, які перевипромінюють їх у вигляді видимого світла. Люмінесцентні частки аналогічного типу (отримані з певних фруктів і овочів) були розташовані в підкладці зі смоли і використовуються в якості основної технології», — пояснив Карви Ерен Мейг.

США запустят самую большую в мире ветровую турбину. Ее лопасти размером с футбольное поле (ФОТО)

«Фотоелементи розміщуються по краях для захоплення випромінюваного видимого світла. Захоплене видиме світло потім перетворюється на електрику постійного струму. Ланцюги регулювання будуть обробляти вихідну напругу, щоб забезпечити зарядку, зберігання або пряме використання електроенергії акумулятором», — підкреслив винахідник.

«Ми можемо використовувати AuREUS замість звичайних скляних вікон, щоб вся будівля стало вертикальною сонячною енергетичною фермою. AuREUS може стати частиною нашого одягу, наших машин, будівель і наших будинків. Це зміна, яку ми можемо внести в майбутнє», — заявив розробник.

Срочно пересмотреть цены на электроэнергию для населения и ограничить ПСО — заявление представителя ЕС

Цікаво про ремонти: раніше ми писали про виробництво української фасадної сітки 

 
Источник: nv

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *