Розвиток дорожньої інфраструктури профінансують у повному обсязі 0 61

Розвиток дорожньої інфраструктури
профінансують

У змінах до Державного бюджету України на 2020 рік, які Верховна Рада України схвалила 13 квітня, збережені видатки на розвиток дорожньої інфраструктури.

Про це розповів міністр інфраструктури України Владислав Криклій, повідомляє пресслужба міністерства.

«Верховна Рада схвалила зміни до державного бюджету, видатки на дорожню інфраструктуру збережені, тож програма «Велике Будівництво» триватиме. Також нещодавно уряд схвалив залучення Укравтодором близько 19 млрд гривень під державні гарантії. Кошти будуть спрямовані на відновлення доріг», — сказав Криклій.

Мінрегіону скоротили фінансування Державного фонду регіонального розвитку

Загалом на дорожню інфраструктуру у державному бюджеті передбачено понад 70 млрд грн. На ремонт, реконструкцію та експлуатацію доріг державного значення буде спрямовано 38 млрд грн, на ремонт та реконструкцію доріг місцевого значення – 22,2 млрд грн, на безпеку дорожнього руху – понад 3,1 млрд грн, на будівництво та реконструкцію мостів – 500 млн грн.

За бюджетною програмою «Проєктування та будівництво аеродрому Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ» передбачено видатки у обсязі 100 млн грн. У відомстві зазначають, що ці кошти дозволять здійснити проеєктувальні роботи.

Безработных отправят строить дороги. Правительство организует 150 тыс рабочих мест

Також Кабінет міністрів розгляне можливість відновлення видатків загального фонду державного бюджету за бюджетними програмами «Проєктування та будівництво аеродрому Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ» і «Субвенція з державного бюджету обласному бюджету Одеської області на проведення реконструкції та будівництва будівель і споруд комунального підприємства «Аеропорт Ізмаїл».

Читайте також Бюджет стриманої надії: Рада ухвалила поправки без економічних стимулів


ЧИТАЙТЕ ГЛАВНЫЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ, ПРОГНОЗЫ И СОВЕТЫ ДЛЯ СТРОИТЕЛЕЙ, переходите в спецтему «Короновирус и строителство — прогнозы и советы»
 

 

 
Источник: ukrinform

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *