Що горить в конфорках? Якість газу в Україні хочуть перевірити 0 36

Якість газу перевірятимуть

Кабінет міністрів встановив єдині вимоги показників якості зрідженого газу для комунально-побутового споживання, автомобілів та промислових цілей.

Відповідну постанову прийнято на засіданні уряду.

Цены на газ в августе вырастут на 15%

Документом затверджено технічний регламент вимог до скрапленого газу, якість газу перевірятимуть.

У пояснювальній записці до проекту постанови зазначається, що зараз в Україні відсутній нормативно-правовий документ, що визначає вимоги до скрапленого газу.

«Це призводить до недобросовісної практики використання скрапленого газу, призначеного для комунально-побутового споживання, для заправки автотранспорту, що вводить в оману споживачів», — йдеться в документі.

Отдельная плата за доставку газа населению: почему она необходима? — комментарий экс министра ЖКХ

Постановою також вводиться необхідність проведення оцінки відповідності скрапленого газу вимогам затвердженого регламенту.

Як повідомлялося раніше, в Україні змінили умови визначення ціни газу для населення. Відтепер у формулі ціни буде використовуватися ціна газу станом на перше число місяця, у якому проводиться спеціалізований аукціон.

Долги за газ: чиновники предлагают списать долги, но в итоге придется заплатить гораздо больше 

Читайте также: ранее мы писали, что в Киеве открыли технологичные стеклянные смарт-офисы на 1 человека, наполненные бесконтактными технологиями для безопасной работы в условиях карантина 

 
Источник: jkg-portal

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *