Що варто знати про містобудівні умови і обмеження: роз'яснення КМДА 0 29

Що слід знати про містобуди

Підготовка до переведення виданих в Києві з 2011 року містобудівних умов і обмежень у відкритий доступ триває.

Скоро кожен киянин зможе вільно ознайомитись з цими документами та перевірити відповідність будівництва виданим МУО. Крім того, Департамент містобудування та архітектури КМДА здійснює цей крок на виконання Конвенції Ради Європи про доступ до офіційних документів, реалізуючи важливі європейські принципи відкритості та гласності.

А поки нагадаємо вам, чим НЕ Є містобудівні умови та обмеження. Бо їх часто плутають з дозвільними документами й через це виникає маса непорозумінь.

Отже, що НЕ дозволяють робити МУО:

вводити зведені об’єкти в експлуатацію; продавати квартири чи іншу нерухомість; залучати кошти інвесторів під будівництво; починати саме будівництво чи підготовчі роботи до нього; встановлювати будівельні містечка; звертатися до органів архбудконтролю за дозвільними документами на будівельні роботи; встановлювати паркан на майданчику; зносити зелені насадження; проводити експертизу проєкту будівництва; реєструвати проєкт будівництва в кадастрі; розробляти проєктну документацію; укладати договір з проєктною організацією на розробку проєкту будівництва.

Що робити в разі незаконної відмови видати містобудівні умови та обмеження? (ПОРАДИ ЮРИСТІВ)

Містобуди виконують єдину, але дуже важливу функцію – вони дають замовнику право скласти завдання на проєктування майбутнього об’єкту, яке (завдання) своєю чергою є складовою договору з проєктною організацією на розробку проєкту будівництва.

Тому містобудівні умови та обмеження – це своєрідний ескіз того, яким може, а яким не може бути будівельний проєкт. І від архітектора, що цей проєкт створюватиме, від підрядника, що буде його реалізовувати та від органів архбудконтролю, які все це проконтролюють, буде залежати кінцевий результат, який напряму впливає на шарм нашого міста.

Законодавчі новели 2020 року, які вплинуть на будівельний ринок

Цікаво про будівництво: раніше ми писали про нову опцію найбільшого заводу України з виготовлення фасадної сітки

 
Источник: facebook

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *