Штучний енергоострів будують в Північному морі поблизу Данії. Потужність революційного острова перевищуватиме потреби країни 0 35


Перший енергетичний острів
в Півничному морі 

Уряд Данії дав дозвіл на будівництво першого штучного енергетичного острова в Північному морі. Проєкт коштує 210 млрд данських крон ($34 млрд) і передбачає будівництво платформи із сотнями вітрогенераторів, які, за планами, мають допомогти країні досягти кліматичної нейтральності до 2050 року.

Спочатку острів на захід від півострова Ютландія матиме площу 120 тис квадратних метрів — еквівалентно розміру 18 футбольних полів. Від штормів в Північному морі острів буде захищено високим муром з трьох сторін, Для службових судів з четвертої сторони зроблять причал.

Прозора деревина для будівництва енергоощадних будівель: у США представили новітню розробку

Попередньо планується, що державі буде належати 51% острова, решта 49% відійдуть приватним інвесторам, які приєднаються до проекту. Так датська влада планує заощадити гроші платників податків на етапі будівництва і прискорити створення острова, а схему 51-49 там називають «ідеальним компромісом», який зробить проект «дуже прибутковим бізнесом як для приватних інвесторів, так і для датської держави».

Створення острова планують почати в 2026 році, а запустити в експлуатацію після 2033 року.

3 мільйони будинків — це не межа, з часом потужності можна буде збільшити, причому настільки, що острів буде виробляти більше електроенергії, ніж в принципі потрібно буде країні. «Зайву» енергію Данія буде експортувати.

«Це дійсно визначний момент для Данії і для глобального переходу до екологічної безпеки. Енергетичний вузол в Північному морі стане найбільшим будівельним проєктом в історії нашої країни. Це внесе великий внесок в реалізацію величезного потенціалу морської вітроенергетики в Європі», — заявив міністр клімату та енергетики Данії Дан Йоргенсен.

Как строят самый широкий подводный автомобильный тоннель в мире (ВИДЕО)

Спочатку установлена потужність складе 3 ГВт з тенденцією до збільшення до 10 ГВт.

Данія поставила собі за мету скоротити викиди вуглецю на 70% в порівнянні з рівнем 1990 року до 2030 року і зробити данську економіку повністю нейтральною до 2050 року.

Берлін стане містом для пішоходів – в Німеччині ухвалено перший закон 

Цікаво про будівництво: що таке «друге світло» і як можна використати дахові вікна  
Источник: mind

Предыдущая статьяСледующая статья

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *