Шулявський шляхопровід: що вже встигли зробити (відео) 0 33

Шулявський міст

Для того, аби перевезти нову (другу) великогабаритну сталеву частину полотна Шулявського мосту, 27 липня було перекрито рух транспорту на проспекті Перемоги в районі будівництва. За допомогою спеціального вантажного підйомника MAMMOET конструкцію перемістили.Через два тижні, як повідомили у Дирекції будівництва шляхово-транспортних споруд Києва, третій проліт також буде переміщено й покладено на опори.Нагадаємо, перший металевий проліт, довжиною 28 метрів, встановили на опори 25 червня.Нині, крім монтажу й зварювальних робіт на встановлених прогонах шляхопроводу, на будівництві тривають роботи зі встановлення опор для з’їзду в сторону занедбаного цеху заводу «Більшовик».

Відомо, що відкрити новий Шулявський шляхопровід планують до кінця 2019 року.

Мер столиці Віталій Кличко розповів, що роботи зі зведення нового Шулявського шляхопроводу тривають за графіком. Спеціальною найсучаснішою технікою, яка вперше працює в Україні, перевозили і встановлювали вже зібрані конструкції.

«Місто контролює роботи. Та хочу ще раз наголосити: у нас є головний виклик, який столиця самотужки не вирішить, – питання зі знесенням 5-го цеху заводу «Більшовик». Яке, я переконаний, затягується навмисне, – написав Віталій Кличко. – Завод не належить місту і самі знести один з його цехів ми не маємо права. А більше року спільних нарад і численних звернень до уряду та фонду Держмайна не вирішують цієї проблеми. Складається враження, що для фонду Держмайна ринок секонд-хенду, який знаходиться в цеху, більш важливий, ніж повноцінна, вчасно збудована розв’язка.Або справа в іншому – в приватизації «під шумок» всього заводу, «паровозом» якої намагаються зробити місто».

Джерело: vechirniy

Предыдущая статьяСледующая статья